Ne aramıştınız?
Farkındalık 2

Meditasyon ve Telkin ile Kök Sebebi Bulmak ve Bilinçaltını Yeniden Dönüştürmek

Güler Pınarbaşı Sep 29, 2021

Eğitim Hakkkında

Bütüncül sağlık danışmanı ve farkındalık eğitmeni, hipnoterapist ve yazar. 

Uzun yıllar basın-yayın- halkla ilişkiler sektöründe çalışan Pınarbaşı, 2000 yılında 3. Göz Dergisi’ni yayımlamaya başlamış ve farkındalık konularında araştırmalar yaparken birçok eğitim ve uygulamalara katılmıştır. NLP Trainer (Beyin Dili Programında eğitimcinin eğitmeni), Hipnoterapi de NLH Master (Beyin Dili Hipnoterapisi), bir çok şifa sanatlarında da uygulayıcı ve eğitmendir.

Güler Pınarbaşı’dan bu bilgiler ışığında alacağınız danışmanlıkla ilişki ve iletişim problemleri, öfke kontrolü, stres yönetimi, evlilik problemleri, depresyon, travma, kişisel gelişim ve olgunlaşma, rahat iletişim kurabilme, cinsel problemler, panik atak, uzun zamanlı yas tutma, kurban bilincine yatkınlık, mistik ve spritüel eğilimler gibi konularda kişiye özgü yaklaşımlar dahilinde sorunlarınıza kalıcı çözümler bulabilirsiniz. 

Halen İstanbul’da yaşayan Pınarbaşı, bireysel seanslar, kurumsal grup çalışmaları yapmakta, 3.Göz Farkındalık Okulu kapsamındaki konularda, Türkiye'deki uzmanlarla birlikte farkındalık eğitim ve seminerleri organize etmektedir.
 

www.gulerpinarbasi.comEğitim İçeriği

Meditasyon ve Telkin ile Kök Sebebi Bulmak ve Bilinçaltını Yeniden Dönüştürmek (Bireysel Seanslar)

 • Gündelik yaşantınızda tekrarlanan sorunlarınızın esas sebepleri bilinçaltınızda gizlenmiş düşünce kalıplarından kaynaklanıyor olabilir.
 • Meditasyon ve Telkin ile Kök Sebebi Bulmak ve Bilinçaltını Yeniden Dönüştürmek bireysel seansları kapsamında önce danışanın yaşamında tekrarlanan sorunların kök sebeplerine inilir ve onlar nötrlenir ve sıra dönüşüm evresine gelince de neşe, yaşam sevinci, inançlılık, mutluluk, huzur, iyilik hâline danışan alıştırılır. 
 • Sözcükler, telkinler, bakış, jest ve mimik yoluyla -uygulayıcının etik değerlere riayet edişiyle birlikte- danışanda yeni bir hâl yaratılır. Bu hâl yaratılırken telkin ve meditasyondan yararlanılır.
 • Meditasyon ve telkinlerin hepsi de danışanların çözüme kavuşturmayı amaçladıkları konular özelinde hazırlanır. Uygulayıcı ile her bir danışan adeta zihinsel yolculuğa çıkar.

Kimler Bireysel Seans Alabilir? (Seans Almak İçin Temel Koşullar)

 • Çalışmanın faydasına izin veren, inanan ve çalışmaya peyderpey (adım adım) odaklanabilen,
 • Otoritelerce çok ciddi rahatsızlık tanıları konmamış,
 • Uygulayıcıyla birlikte koordinelice hareket edebilen kişiler yıllardır tekrarlayan ve dönüşmeyi bekleyen sorunlarına kalıcı değişimler kazandırabilirler. 
 • 7 yaşından büyük 18 yaşından küçük bireyler ebeveyn denetiminde ve de 18 yaşından büyük herkes üstte belirtilen sağlık şartlarını sağlıyorsa seanslara katılabilirler.

 

Seanslarda hangi konuların kalıcı dönüşümleri gerçekleştirilir?

 • Yemek yemek, sigara içmek, alkol kullanmak, aşırı düzeyde aktif bir cinsel yaşama sahip olmak gibi çeşitli bağımlılıklardan bu yöntemler ile özgürleşmek mümkündür.
 • Bilinçaltı düzeyinizde yatan her ne sıkıntı varsa yaşam dersleriniz muhafaza edilmek koşulu ile tüm sıkıntılarınız sonsuza dek tekrarlanmamak üzere dönüştürülebilir. 


 

Meditasyon ve Telkin ile Kök Sebebi Bulmak ve Bilinçaltını Yeniden Dönüştürmek (Seminer)

Seminer kapsamında;

 • Bilinç, bilinçaltı, bilinçdışı; yüksek benlik (ya da üst benlik), epifiz bezi (nam-ı diğer üçüncü göz) gibi temel kavramlara dair bilgi verilir.

 

 • İlgili çalışma nedir? Nasıl uygulanır? 
 • Biliçaltı zihin ile iletişim nasıl kurulur?  
 • Kişilerin bireysel dönüşümleri bu metotla nasıl sağlanır?  
 • Bilinçaltı zihin ile nasıl irtibat kurulur? Nasıl programlanır? 
 • Danışan neyi ne nispette tek başına kotarabilir? İleri düzeydeki çalışmaların bir terapist eşliğinde yapılması neden önem arz eder? 

... gibi sorular yanıtlanır.

 • Yüksek benliğin sesini duymak adına özel verilen eğitimler ve uygulamalar yer alır. 
 • Katılımcılar kendi kendilerini nasıl telkin edeceklerini öğrenirler.
 • Teorik bilginin aktarıldığı seminer eğitimi neticesinde katılımcılar sertifika alırlar.


 

Meditasyon ve Telkin ile Kök Sebebi Bulmak ve Bilinçaltını Yeniden Dönüştürmek (Uygulayıcılık Eğitim Programı)


 

 


Kimler Katılmalı

Kimler Uygulayıcılık Eğitim Programı’na Katılabilir?

 • Meditasyon ve Telkin ile Kök Sebebi Bulmak ve Bilinçaltını Yeniden Dönüştürmek Seminer’ine katılmış,
 • 18 ile 27 yaşındaysa gerekli ön testleri geçebilmiş,
 • 27 yaşından büyük,
 • Otoritelerce çok ciddi rahatsızlık tanıları konmamış,
 • Bahsedilen konulara dair bilgisi, ilgisi ve yetkinliği olan,

... bireyler bu eğitim programına katılabilir.


 


Ön Bilgi

Meditasyon ve Telkin ile Kök Sebebi Bulmak ve Bilinçaltını Yeniden Dönüştürmek Uygulayıcılık Eğitim Programı’nı tamamlayan katılımcılar ilgili hususta uygulayıcı olmaya hak kazanırlar ve sertifika alırlar.

Eğitime Katıl

Tarih
Oct 29, 2021 (2 years ago)

Kişi Sayısı
99

Yer
Zoom

Ücret
1,200.00 ₺


Farkındalık Eğitmeni, hipnoz-regresyon ve progresyon terapisti olan Pınarbaşı, bir süre reklam ajansı ve sektörel yayınlarda basın-yayın- halkla ilişkiler sektöründe çalıştı.  2000 yılında 3.Göz Dergisi’ni yayımlamaya başladı. Halen 3. Göz Dergisi Genel Yayın Yönetmeni olan Pınarbaşı, farkındalık bilinciyle yaşama sanatını anlatan dergi için beden-zihin-ruh sağlığı ve bütünlüğüne yönelik araştırmalar yapmaktadır. 

Hazırladığı yayının içeriğini zenginleştirmek amaçlı birçok eğitim ve uygulamalara katılmıştır. Özellikle NLP Trainer (Beyin Dili Programında eğitimcinin eğitmeni), Hipnoterapi de NLH Master (Beyin Dili Hipnoterapisi), Regresyon (geçmiş) ve Progresyon (gelecek) yaşam terapileri yapmaktadır. NeuroFeedback ve bir çok şifa sanatlarında da uygulayıcı ve eğitmenlik yapmaktadır. 

Halen İstanbul’da yaşamakta olup, İstanbul, İzmir ve Ankara genelinde bireysel danışmanlık, kurumsal grup çalışmaları yanı sıra, kendini geliştirmeye yönelik farkındalık eğitimleri düzenlemektedir. 

Sunduğu seminer konu başlıkları: 3. Göz’ü Açmak; Bütüncül Yaşamda Farkındalık; Para Sevgidir; Farkındalığın Şifası; Zamanda Yolculuk…

 

 Konu Kapsamında Aldığı Temel Eğitimler

 

2004 NLP Pracititioner/ INLPTA’nın eğitmen Debra Wylde’ dan,

2005 NLP Practitioner / The Universal NLP Association (UNLPA) ve The Society of Neuro- Linguistic Programming (NLPNOW) eğitmeni Philip Holt’dan,

2005 NLP Master Practitioner / Europan & Middle Eastern Institute of Hypnosis (EMEIH) kurum eğitmeni Ralph Watson’dan,

 

Beyin Dili Hipnoterapi Eğitimleri (Neuro Linguistic Hipnoteraphy) 

2005 NLH Practitioner / Europan & Middle Eastern Institute of Hypnosis (EMEIH) isimli kurum eğitmeni Robert Smith’den,

2004 NLH Practitioner  ve Master Practitioner eğitimi, Europan & Middle Eastern Institute of Hypnosis (EMEIH) kurum eğitmeni Ralph Watson’dan…

2005 NLP Master Training Eğitimi/ The Universal NLP Association (UNLPA) kurum eğitmeni Sue Knight’tan

2005 NLP Trainer Training Eğitimi (Uzman Eğitmen Eğitimi)/ British Board of NLP (BBNLP) eğitmeni Sue Knight’tan.

2021 Mindfulness David Cornwell 

 

Biorezonans Eğitimleri

2015 NeuroFeedback Klinisyenlik Eğitimi Orhan Kılıçcı

2015 Integratif Tıp Eğitimi Dr. Ersal Işık

 

Güler Pınarbaşı Hakkında:

http://www.youtube.com/watch?v=hskpydqWBIA

 

 


 

Eğitimleri

Diğer Eğitimleri